Próbowała podszyć się pod siostrę. Zdradził ją charakterystyczny tatuaż

41-latka z Zabrza miała spędzić rok za kratkami, ale robiła wszystko, aby tego uniknąć. Nie przewidziała tylko jednej rzeczy.

Poszukiwania 41-letniej kobiety rozpoczęły się w marcu br. Wtedy został za nią wystawiony list gończy. Kobieta miała do odbycia karę roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. W niedzielę po południu policyjni wywiadowcy z zabrzańskiej komendy otrzymali informację o prawdopodobnym miejscu przebywania kobiety. Stróże prawa udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 41-latkę oraz jej 49-letniego partnera.

Poszukiwana listem gończym kobieta nie zamierzała jednak trafić do więzienia. Zamiast tego usiłowała zmylić policjantów, podając im dane swojej siostry. Jej partner potwierdził, że policjanci rozmawiają z siostrą poszukiwanej kobiety. Doświadczeni stróże prawa nie dali się jednak nabrać. Ich wątpliwości rozwiał tatuaż na ręce 41-latki, gdzie widoczne było jej prawdziwe imię. W trakcie sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że obecny w mieszkaniu 49-letni mężczyzna również jest poszukiwany – relacjonują policjanci. 

Mężczyzna miał trafić do aresztu na 48 dni za nieopłaconą grzywnę. Kobieta przebywa już w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższy rok. Z kolei jej konkubent trafił do aresztu.

ZOBACZ TAKŻE:

Spotkał się z 20-latką, a ona ukradła mu auto

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *