Nie żyje 14-latka potrącona przez pijanego kierowcę

Kierowca audi stracił panowanie nad autem i potrącił dwie 14-letnie dziewczynki. Pomimo podjętej reanimacji życia jednej z dziewczynek nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj (13.06) po godz. 21 w Porażu na ul. Karpackiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca audi, jadąc drogą powiatową w kierunku Zagórza prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze, gdzie potrącił dwie idące 14-letnie mieszkanki powiatu sanockiego.

–  Kierujący wjechał do rowu, a następnie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia, uciekając w kierunku lasu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Kierującym okazał się 40-letni mieszkaniec powiatu leskiego. W wyniku zdarzenie, pomimo podjętej reanimacji życia, jednej z 14-latek nie udało się uratować, druga z dziewczynek została przewieziona do szpitala. Kierującemu została pobrana krew do badań. Został również przebadany na stan trzeźwości. Okazało się, że miał blisko promil alkoholu w organizmie –  relacjonują podkarpaccy policjanci. 

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Szczegółowe okoliczności tego wypadku i jego przyczyny wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

ZOBACZ TAKŻE:

22-latek leżał w kałuży krwi

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *