Na chybił trafił został szczęśliwcem z ponad 4 milionami złotych

Dla jednego z graczy Lotto tegoroczne wakacje zapowiadają się wyjątkowo przyjemnie. W punkcie przy ul. Żółkiewskiego 4 w Radomiu trafił on „szóstkę” wartą 4 541 809 złotych. Szczęśliwe liczby wylosowane 9 lipca w Lotto to: 1, 9, 12, 20, 32, 45.

Szczęśliwiec zdecydował się na grę metodą chybił trafił. Opłaciło się, bo trafił ponad 4,5 mln złotych. Wczorajsza wygrana jest najwyższą odnotowaną dotychczas w Radomiu. Dodajmy, że poza tym rekordem, miasto „ma na koncie” pięciu innych Lottomilionerów. To wyjątkowo szczęśliwy czas dla grających w tym mieście – w ubiegłym tygodniu, 30 czerwca, w Radomiu padł okrągły milion w Lotto Plus.

W 4 kolejnych losowaniach Lotto, począwszy od 2 lipca, poza wczorajszą główną wygraną, trafiono także 165 „piątek”, 8908 „czwórek” oraz 161 109 „trójek”. Łączna wartość wygranych II, III i IV stopnia wyniosła aż 5 781 049,30 złotych. Dzięki narastaniu kumulacji gracze przyczynili się do przekazania blisko 3,8 milionów złotych na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej oraz ponad milion złotych na Fundusz Promocji Kultury.

Już w dzisiejszym losowaniu Eurojackpot do wygrania jest 95 000 000 złotych. Natomiast w sobotnim losowaniu Lotto wygrać można 2 miliony złotych, a w Lotto Plus gwarantowany milion złotych.  10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. 

ZOBACZ TAKŻE:

Zwycięzcy muszą podzielić się wygraną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *