Nastolatki znalazły wyjątkowo głupi sposób na nudę

W czasie wolnym niektóre dzieci się nudzą. To powszechnie znana rzecz. A jak się nudzą, to błądzą. Tak właśnie stało się z dwoma nieletnimi, którzy w lesie na warszawskich Bielanach próbowali zażywać narkotyki. Na gorącym uczynku przyłapał ich wspólny patrol straży miejskiej i policji.

Funkcjonariusze patrolujący 15 lipca około godz. 13.30 otoczenie pętli Młociny zauważyli dwóch nastolatków, którzy nerwowo się rozglądali, a po chwili weszli do pobliskiego lasku.

– Mimo kąsających komarów chłopcy znaleźli osłonięte miejsce, gdzie zaczęli przygotowywać się do zażywania narkotyków. W tym momencie funkcjonariusze podjęli interwencję. Wokół nastolatków roznosił się charakterystyczny zapach marihuany. Nieletni w wieku 16 i 17 lat zostali wylegitymowani. Podczas kontroli w plecaku jednego z nich funkcjonariusze ujawnili pół litra wódki i zawiniątko z folii zawierające brunatnozielony susz roślinny. Badanie testerem potwierdziło, że była to marihuana – informują strażnicy miejscy z Warszawy. 

Chłopców przewieziono do komendy rejonowej. Dalsze czynności będzie prowadzić policja. Tego typu zachowanie zawsze znajdują swój finał w sądzie rodzinnym. 

ZOBACZ TAKŻE:

Pijane nastolatki. Jedna miała 3,5, druga 4 promile

Fot., źródło Straż Miejska Warszawa

 

1 komentarzy dla tekstu: “Nastolatki znalazły wyjątkowo głupi sposób na nudę”

  1. Brzmi jak przeciętni warszawscy nastolatkowie w wakakcje… Wódka kosztuje, trawa kosztuje, ale ich stać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *