Kłopoty o zielono-białym zabarwieniu

W związku z podejrzeniem posiadania amfetaminy i marihuany skarżyscy kryminalni zatrzymali miejscowego 27-latka. Podczas przeszukania jego mieszkania stróże prawa znaleźli łącznie około 90 gramów zakazanych środków, wagę elektroniczną oraz młynek do rozdrabniania suszu. 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej „złożyli wizytę” 27 – letniemu mieszkańcowi miasta. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że mężczyzna trudni się nielegalnym, narkotykowym procederem.

– Nie mylili się, bowiem podczas przeszukania jego mieszkania ujawnili zawiniątka z białym proszkiem oraz woreczek foliowy i zawiniątka z suszem roślinnym. Łącznie funkcjonariusze znaleźli około 45 gramów suszu roślinnego i około 45 gramów białego proszku. Po przebadaniu testerem substancje wstępnie zakwalifikowane zostały jako marihuana i amfetamina. W lokalu zajmowanym przez 27 -latka znajdował się także młynek do rozdrabniania marihuany oraz waga elektroniczna –  informuje Jarosław Gwóźdź z KPP Skarżysko-Kamienna. 

W piątek zatrzymany skarżyszczanin został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych grozi do 10 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

Warszawscy policjanci jednego mężczyznę zatrzymali w mieszkaniu, a drugiego na ulicy, kiedy to na widok umundurowanego patrolu od razu zmienił kierunek drogi. Szybkim krokiem próbował jak najszybciej zniknąć z ich oczu. Szczegóły tych historii znajdziecie w tekście poniżej.

“Maryśkę” czuć było już na zewnątrz

Fot., źródło policja.gov.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *