Gwiazdy Hollywood wyremontują domy swoich bliskich

Największe światowe gwiazdy, spektakularne remonty i inspirujące historie. Czegoś takiego jeszcze nie było. Brad Pitt, Mellisa McCarthy, Viola Davis, Rebel Wilson oraz Michael Bublé w nowym programie przygotują wyjątkową niespodziankę dla swoich bliskich. W metamorfozach wnętrz pomogą im niezawodni bracia Scott.

„Remonty gwiazd Hollywood” to nowy program, w którym największe sławy mogą okazać swoją wdzięczność wyjątkowym osobom, które miały ogromny wpływ na ich życie. Zaskoczą ich… niezwykłymi metamorfozami domów! Jedno jest pewne – nie zabraknie ogromnych emocji i łez wzruszenia. W każdym odcinku gwiazdy zaproszą widzów do swojego prywatnego świata. Drew i Jonathan Scott pomogą im w niespodziance i wspólnie z nimi stworzą wyjątkowy projekt dla mentorów, przyjaciół i rodziny gwiazd. Przekształcą wolnostojący garaż w funkcjonalny obiekt dla gości, zwykłe podwórko w prawdziwe marzenie każdego artysty oraz zajmą się remontem mieszkania w stylu lat 70., które przemienią w nowoczesną oraz przytulną przestrzeń, która będzie idealna na rodzinne spotkania.

Odmienią życie ludzi przez zmianę domu

W odcinkach wystąpią: aktor, producent i dwukrotny zdobywca Oscara – Brad Pitt; wielokrotnie nominowana do Oscara i zdobywczyni nagrody Emmy, producentka, projektantka mody i fanka pchlich targów – Melissa McCarthy; zdobywczyni Oscara, nagród Emmy i Tony – Viola Davis; aktorka, pisarka, producentka i projektantka mody – Rebel Wilson, która zdobyła również nagrody MTV Movie Award i Teen Choice Awards oraz piosenkarz, autor tekstów i producent – Michael Bublé, czterokrotny zdobywca nagrody Grammy.

– To niesamowite poznać kogoś, kto odnosi ogromne sukcesy i przy tym zawsze pamięta o ludziach, którzy pomogli mu dostać się na sam szczyt – powiedział Jonathan Scott. – Wzięcie udziału w tym programie to dla nas prawdziwy strzał w dziesiątkę. Właśnie to kochamy robić – odmieniać życie ludzi, poprzez zmianę ich domu – dodaje Drew.

„Remonty gwiazd Hollywood” już 21 lipca o godz. 22:15  w TVN Style. Widzowie będą mogli znaleźć dodatkowe zdjęcia z metamorfoz i materiały z gwiazdami z programu na stronie tvnstyle.pl oraz na kanałach społecznościowych stacji TVN Style.

ZOBACZ TAKŻE:

Połączył je „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć

Fot., źródło mat. prasowe

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl