Poszukiwany zadzwonił na policję twierdząc, że nigdy go nie złapią. “Wpadł” podczas ulubionego zajęcia

40-letni wyszkowianin poszukiwany był listami gończymi m.in. za kradzieże z włamaniem przez kilka sądów w całym kraju. Do odsiedzenia ma aż 9 lat. Kilka dni przed zatrzymaniem zadzwonił na policję z terenu, skąd pochodził, poinformował, że jest poszukiwany, ale i tak nie zostanie nigdy zatrzymany, ponieważ jest za dobry w ukrywaniu się.

Od pewnego czasu w kręgu zainteresowani policyjnych “poszukiwaczy” był 40-latek z Wyszkowa. Mężczyzna od roku przebywał na wolności, jednak nadal był poszukiwany listami gończymi przez sądy z Lublina, Chełma i Mińska Mazowieckiego. Do odsiedzenia miał kolejne 9 lat za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenia mienia.

– Policjanci ustalili, że mężczyzna jest bardzo „elektryczny”, uważa na siebie. Bardzo często zmienia adresy zamieszkania. Potrafi cztery razy dziennie zmienić marki aut, którymi się porusza. Najczęściej były to luksusowe marki. Mieszkał też często u swoich przyjaciółek. Gdy trafili na ślad 40-latka, od razu wsiedli w radiowozy obierając Lublin na cel swojego wyjazdu. To tam miał przebywać poszukiwany. Mężczyzna nie spodziewał się, że w ręce policjantów wpadnie, gdy będzie poddawał się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli ćwiczeniom na siłowni. To w ich czasie do siłowni „wpadli” mazowieccy policjanci. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony, gdy zamiast sztang w rękach na nadgarstkach poczuł zimną stal policyjnych kajdanek – relacjonują policjanci z Radomia.

Poszukiwany kilka dni przed zatrzymaniem zadzwonił na policję z terenu, skąd pochodził, poinformował mundurowych, że jest poszukiwany…ale jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany. “Poszukiwacze” okazali się jednak lepsi. 40-latek już trafił do aresztu. Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób istnieje już 4 lata. Swoją podległością należy do struktury Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

ZOBACZ TAKŻE:

Ukrył się za pralką, bo myślał, że jest poszukiwany

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *