Jeden zagrał na chybił trafił, drugi sam wytypował liczby

Ostatnie lipcowe losowanie Ekstra Pensji okazało się być szczęśliwe dla dwóch osób, które zagrały na lotto.pl. Każda z nich będzie otrzymywać po pięć tysięcy złotych wypłacanych miesięcznie aż przez 20 lat. Oto liczby, które zostały wylosowane 31 lipca w Ekstra Pensji: 3, 9, 18, 20, 35 i 1.

Obu sympatyków Ekstra Pensji różni to, że jeden z nich wybrał metodę gry na chybił trafił, a drugi sam wytypował szczęśliwe liczby. Łączy ich z kolei to, że obaj zagrali na jedno losowanie dodając do ceny zakładu złotówkę, żeby wziąć też udział w losowaniu Ekstra Premii, w której do wygrania jest 100 tysięcy złotych wypłacane od razu.

Można zagrać o wyższą comiesięczną „pensję”. Wystarczy zwiększyć stawkę. Do wyboru mamy grę o 10-, 15-, 20-, 25-, a nawet 50-tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat. Od 2017 roku, gracz, który zagrał w warszawskiej kolekturze cieszy się „pensją” w wysokości aż 50 tysięcy miesięcznie wypłacaną przez 20 lat.

W najbliższy piątek w Eurojackpot do wygrania będzie nawet 330 milionów złotych, a już dziś (4.08) w Lotto w puli na najwyższe wygrane może się zgromadzić nawet 5 milionów złotych. Grając w Lotto warto rozważyć czy nie dodać złotówki do ceny standardowego zakładu, dzięki czemu będziemy mogli zagrać o gwarantowany milion złotych w Lotto Plus. 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami.

ZOBACZ TAKŻE:

Gracz przyznał, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby. Szczegóły znajdziecie w tekście poniżej.

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *