Uwaga turyści przebywający we Władysławowie! Padła tam główna wygrana w Ekstra Pensji

Można się zastanawiać czy główną wygraną w Ekstra Pensji trafił jeden z mieszkańców Władysławowa, czy może któryś z turystów, bawiących w tym kurorcie. Tym niemniej gracze, którzy odwiedzili punkt LOTTO przy ul. Gen. J. Hallera 2a powinni sprawdzić swoje kupony. Dotyczy to tych osób, które zagrały w Ekstra Pensję na własne liczby.

Oto zestaw wylosowanych wczoraj liczb, który przyniósł szczęście komuś, kto zagrał we Władysławowie: 8, 13, 17, 20, 27 i 4. Wczorajsza (4.08) główna wygrana w Ekstra Pensji, czyli 5 000 złotych wypłacane miesięcznie przez 20 lat, jest pierwszą odnotowaną w sierpniu. 

Można zagrać o wyższą comiesięczną „pensję”. Wystarczy zwiększyć stawkę. Do wyboru mamy grę o 10-, 15-, 20-, 25-, a nawet 50-tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat. Od 2017 roku, gracz, który zagrał w warszawskiej kolekturze cieszy się „pensją” w wysokości aż 50 tysięcy miesięcznie wypłacaną przez 20 lat.

W najbliższy piątek w Eurojackpot do wygrania będzie nawet 330 milionów złotych. 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Zagrać można na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej, a także w każdym punkcie LOTTO.

ZOBACZ TAKŻE:

Gracz przyznał, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby. Szczegóły znajdziecie w tekście poniżej.

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. ma charakter poglądowy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *