Aż przez dwie dekady będzie otrzymywał po 5 tysięcy złotych miesięcznie

W stolicy do tej pory padły dwadzieścia dwie główne wygrane w Ekstra Pensji, w tym ta rekordowa, czyli 50 tysięcy złotych wypłacanych miesięcznie przez 20 lat. Można zatem powiedzieć, że Warszawa sprzyja miłośnikom tej gry.

Ostania główna wygrana w Ekstra Pensji (5000 złotych wypłacanych każdego miesiąca przez dwie dekady) została odnotowana 9 sierpnia w punkcie LOTTO znajdującym się u zbiegu ulic Rosoła i Jastrzębowskiego. Gracz sam wytypował szczęśliwe liczby. A oto wylosowane 9 sierpnia liczby: 4, 12, 17, 27, 35 i 1.

Można zagrać także o wyższą miesięczną „pensję”. Wystarczy, że zwiększymy stawkę za zawierany zakład. Do wyboru mamy grę o 10-, 15-, 20-, 25- oraz 50 tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat. Natomiast dopłacając złotówkę do zakładu, zagramy o Ekstra Premię, w której do wygrania jest 100 tysięcy złotych wypłacane od razu.

W najbliższym losowaniu Lotto do wygrania jest 10 milionów złotych, a w Lotto Plus gwarantowany milion złotych. Losowanie obu gier odbędzie się już jutro (11.08) o godz. 21:50 w TVP 3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube. W Ekstra Pensję oraz inne gry LOTTO można zagrać również przez internet. 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami.

ZOBACZ TAKŻE:

Dwóch graczy rozbiło kumulację. Każdy z nich wygrał po ponad 38 milionów euro

Fot. główne ma charakter poglądowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *