Grający online powinni sprawdzić skrzynki mailowe. Padła rekordowa „szóstka” warta ponad 12,5 miliona złotych

W sobotnim losowaniu Lotto padła najwyższa w historii wygrana online. Dzięki wytypowaniu „szóstki” na lotto.pl grający wygrał aż 12 542 865,40 złotych. Wylosowane 15 sierpnia szczęśliwe liczby w Lotto to: 9, 17, 21, 24, 27, 34.

Gracze, zawierający zakłady online mają takie same szanse na wygraną co osoby odwiedzające tradycyjne punkty sprzedaży LOTTO. Najlepszym tego dowodem jest rekordowa „szóstka” w grze Lotto, która padła w sobotę dzięki zakładowi online. Co ciekawe gracz sam wytypował swoje szczęśliwe liczby. Gratulujemy intuicji.

Przypominamy, że poprzednia najwyższa internetowa wygrana wyniosła ponad trzy miliony złotych i padła 27 kwietnia 2019 r. w Lotto.  Warto podkreślić, że kumulacja rosnąca od 28 lipca przyniosła wygraną nie tylko szczęśliwemu internaucie. Poza główną wygraną w rozbitej właśnie kumulacji padło ponad 460 tysięcy wygranych niższych stopni o łącznej wartości blisko 16 mln złotych. Ponadto, dzięki zawartym przez graczy zakładom Totalizator Sportowy przekazał wielomilionowe dopłaty na wsparcie polskiego sportu i kultury narodowej. Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej wsparto kwotą prawie 10,5 mln zł, a Fundusz Promocji Kultury zasiliły blisko 2,8 mln zł.

Przy tej okazji warto także przypomnieć, że 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Aby wesprzeć ten cel, można grać na www.lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:

Na chybił trafił został szczęśliwcem z ponad 4 milionami złotych

Fot. główna ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *