Dwa rozbite auta, troje poszkodowanych i wystraszony pies

To efekt nieroztropności kierowcy fiata, który postanowił zawrócić w niedozwolonym miejscu, a w konsekwencji wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo mercedesie. Z rozbitego auta uciekł wystraszony pies.

Strażnicy miejscy z  Warszawy, którzy dwa dni temu około godz. 14.40 patrolowali Muranów, zauważyli kolizję u zbiegu al. Jana Pawła II i Stawki. Jadący od strony centrum fiat kombi postanowił w tym miejscu zawrócić, wymuszając pierwszeństwo na mercedesie jadącym od strony ronda Radosława.

Kierujący nim kierowca nie zdołał wyhamować i uderzył w fiata. W wyniku zderzenia oba samochody zostały poważnie zniszczone. Strażnicy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wezwali pomoc. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka fiata i dwóch mężczyzn jadących mercedesem. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala, dwóm pozostałym osobom pogotowie udzieliło pomocy na miejscu. Podczas wypadku z rozbitego fiata uciekł przewożony nim pies. Piękny alaskański malamut uciekał al. Jana Pawła w stronę centrum – relacjonują strażnicy miejscy z Warszawy. 

Wystraszonego biedaka zauważył inny patrol straży miejskiej, który tamtędy przejeżdżał. Zwierzak co chwila wbiegał na jezdnię i zmuszał samochody do gwałtownego hamowania. Aby nie doszło do tragedii, strażnicy postanowili schwytać psa. Udało się to na ul. Słomińskiego. Wystraszony psiak został przekazany właścicielce.

ZOBACZ TAKŻE:

Graffiti i brud na szybach przystanków chroni ptaki przed kolizjami

Fot., źródło Straż Miejska Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *