15-latek zaatakował nożem rówieśnika. Powód szokuje!

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 15-latka sprawcę ugodzenia nożem swojego 15-letniego kolegi. Pomiędzy młodymi mężczyznami doszło do nieporozumienia z powodu umieszczania na portalach społecznościowych obraźliwych wpisów. Poszkodowany z raną brzucha trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak informują policjanci z Łęczycy, do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na terenie gm. Cyców. Podczas spotkania na ulicy dwóch 15-latków doszło do nieporozumienia, którego powodem miało być zamieszczanie obraźliwych wpisów na portalach społecznościowych. Podczas kłótni jeden z nich wyjął nóż i ugodził kolegę w brzuch.

Poszkodowany telefonicznie powiadomił o zdarzeniu swoją siostrę, która wraz z matką zawiozła poszkodowanego do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 15-letni sprawca został zatrzymany. Zebrane materiały trafią do Sądu Rodzinnego ds. Nieletnich, gdzie zostanie zastosowany środek karny adekwatny do popełnionego czynu. Fot. główna ma charakter poglądowy

ZOBACZ TAKŻE:

Pijane nastolatki. Jedna miała 3,5, druga 4 promile

Fot. główna ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *