Zadzwonił, że w jego domu jest psychopata z nożem. Trafił do aresztu

– Po domu chodzi psychopata z nożem i boję się do niego wejść… – takie zgłoszenie otrzymali wczoraj bialscy policjanci. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze nie potwierdzili tej informacji, za to do aresztu trafi 59-letni zgłaszający. 

Kilka dni temu po godz. 20.00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z mieszkańców miasta potrzebuje pomocy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że po domu, który wynajmuje, chodzi „psychopata z nożem” i on boi się do niego wejść.

– Pod wskazany adres natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Policjanci nie potwierdzili jednak zgłoszenia. Podczas rozmowy z będącym na miejscu mężczyzną ustalili, że ten zupełnie nie wie co stało się z agresorem. Nie wie również, w którym kierunku poszedł. W trakcie prowadzonych czynności mundurowi ustalili natomiast, że 59-latek poszukiwany jest do odbycia kary pobawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną. Mężczyzna został zatrzymany „w policyjnym areszcie”. Dzisiaj trafił już do zakładu karnego – relacjonują policjanci z Białej Podlaskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

Poszukiwany zadzwonił na policję twierdząc, że nigdy go nie złapią. “Wpadł” podczas ulubionego zajęcia

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *