Kupił auto i je rozbił. Nie zgadniecie czemu!

O wyjątkowym pechu może mówić 64-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska w woj. lubelskim. Wczoraj mężczyzna zakupił samochód osobowy marki Peugeot, a kilka godzin później rozbił go wjeżdżając w ogrodzenie posesji. Na skrzyżowaniu ulic kierowca pomylił pedał hamulca z gazem.

Do zdarzenia doszło dwa dni temu około godz. 18:30 na skrzyżowaniu ul. Konopnickiej i Szkolnej w Janowie Podlaskim. Z informacji przekazanej dyżurnemu wynikało, że kierujący osobowym peugeotem uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze janowskiego komisariatu.

Tam policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ustalili też, że 64-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska na skrzyżowaniu ulic pomylił pedał hamulca z gazem, uderzając w ogrodzenie sąsiadującej posesji. Zgłaszający przyznał, że auto, którym podróżował zakupił kilka godzin wcześniej.

W chwili zdarzenia 64-latek był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Na szczęście kierowca ani też podróżujący z nim pasażer nie doznali obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonym pojeździe. Uszkodzeniu uległo też ogrodzenie posesji. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

ZOBACZ TAKŻE:

Łatwy sposób na sprawdzenie ilości punktów karnych

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl