Detektyw Monk oraz Dr House jesienią w telewizji Metro

Detektyw Monk oraz Dr House to postacie, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich charyzmatyczne osobowości, sarkastyczne poczucie humoru oraz niepowtarzalne podejście do życia sprawią, że ciężko będzie się oderwać od ekranu telewizora.

Na jesienne wieczory telewizja Metro proponuje też towarzystwo „Królowej Południa”. Ten serial to trzymająca w napięciu opowieść o wyjątkowej kobiecie, dla której świat narkobiznesu staje się sposobem na życie i w którym, na złość innym, bardzo dobrze się odnajduje. Produkcja powstała na kanwie hiszpańskiego bestselleru Arturo Pérez-Reverte „La Reina del Sur”.

Dla fanów mroczniejszych historii stacja przygotowała „Bates Motel”. Najnowsza propozycja telewizji Metro to prequel  filmu Alfreda Hitchcocka “Psychoza”, opowiadający o młodzieńczych latach późniejszego seryjnego mordercy Normana Batesa  oraz patologicznej relacji łączącej go z matką. Razem, aż do końca? Twórcy udowadniają, że fabuła serialu oparta na klasyce kina sprzed ponad pół wieku jest ponadczasowa i nieśmiertelna!

Jesienią nie zabraknie również kultowych „Wojen magazynowych”, w których licytacje w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych. Bohaterowie tego emocjonującego programu mają niepowtarzalną okazję do kupienia w ciemno prawdziwych skarbów. Niestety, zdarza się też, że trafiają im się prawdziwe buble. Czy chociaż jednemu z bohaterów programu  uda się zarobić fortunę?

Z kolei Detektyw Monk oraz Dr House to postacie, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich charyzmatyczne osobowości, sarkastyczne poczucie humoru oraz niepowtarzalne podejście do życia sprawią, że ciężko będzie się oderwać od ekranu telewizora!

Metro zaprezentuje też bogatą bibliotekę filmów w ramach cyklu „Metro Retro”. Sympatycy dobrego kina będą mogli wybierać spośród takich pozycji jak: „Naciągacze”, „Wyjęty spod prawa Josey Wales”, „Ze śmiercią jej do twarzy”, „Brudny Harry”, „Siła magnum”, „Strażnik prawa”, czy „Dzika rzeka”.

ZOBACZ TAKŻE:

W Hotelu Paradise polały się pierwsze łzy

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło biuroprasowe.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl