Garderoba większą od sypialni, czyli jak wygląda mieszkanie Karoliny Pisarek?

Nowoczesny apartament w samym centrum czy może pełen ciepła dom za miastem? Jak wyglądają mieszkania gwiazd z pierwszych stron gazet? TVN Style ponownie uchyli rąbka tajemnicy i zajrzy do prywatnego świata znanych i lubianych.

Kto tym razem otworzy widzom swoje drzwi? Już dziś (7.09) o godz. 22:25 premierowy odcinek nowej serii “Gwiazdy prywatnie”. Jak wygląda mieszkanie Karoliny Pisarek?

Czy to prawda, że dom jest odzwierciedleniem osobowości jego właściciela? Jakie gwiazdy są na co dzień? Skąd czerpią inspirację? Gdzie najchętniej spędzają czas? Gdzie trzymają pamiątki z podróży i odpoczywają? Co jest dla nich ważne? Zbliża się unikatowa szansa na poznanie gwiazd z zupełnie innej strony. W nowych odcinkach kamera TVN Style zajrzy do m.in. Jagi Hupało, Tatiany Mindewicz i Macieja Maniewskiego.

W pierwszym odcinku widzowie odwiedzą polską modelkę Karolinę Pisarek, która niedawno kupiła swoje pierwsze mieszkanie – dwupiętrowy loft z tarasem. Zwyciężczyni programu “Ameryka Express” posiada piękny widok na Warszawę, garderobę większą od sypialni i wiele pamiątek. Już dziś oprowadzi nas po swoim prywatnym świecie. 

ZOBACZ TAKŻE:

Ze swojego doświadczenia modelka Karolina Pisarek wie, że świat modelingu bywa bezlitosny, dlatego też dziewczyny, które w niego wkraczają, muszą być niezwykle odporne psychicznie. Według niej w tym zawodzie to wcale nie wzrost, figura czy uroda są najważniejsze, ale charakter. Bogata osobowość, pewność siebie, determinacja i gotowość do ciężkiej pracy sprawiają, że spośród wielu zdoła się wybić tylko ta jedna jedyna.

Obecnie w modelingu bardziej patrzy się na osobowość niż na wymiary. Już nie ma kultu wychudzonych modelek metr osiemdziesiąt

Fot., źródło mat. prasowe

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl