Dramat psich staruszków. Zmarła ich pani, a one straciły dach nad głową

To bardzo smutna historia szczególnie dla tych, którzy są właścicieli ukochanych zwierzaków. Zmarła ich właścicielka, dla której były najukochańsze na świecie. Do końca czuły tę bezgraniczną miłość. Były bezpieczne, rozpieszczane i zadbane. Miały wspaniały dom, pełne miseczki i troskliwą opiekę.

Teraz na starość czeka je wielka tragedia. Rozpacz po śmierci właścicielki, która była dla nich wszystkim, może być dopiero preludium na tej strasznej drodze. Już straciły dach nad głową i stały się niepotrzebnym balastem. Gdyby nie poruszona ich losem sąsiadka, zapewne nie byłoby już o czym pisać, bo po prostu by nie przeżyły. Pani Bożena szukała dla nich pomocy wszędzie, mając świadomość, że zbliża się zima, a one mają jedynie podszyte wiatrem budy. Niestety, nie udało jej się znaleźć nikogo, kto zechciałby przyjąć pod swój dach dwa schorowane starsze pieski. Codziennie nosiła im jedzenie, lecz właśnie uległa groźnemu wypadkowi i trafiła do w szpitala – informuje przedstawicielki Fundacji Kraina Zwierząt.

Jak dodają, ich sytuacja jest trudna, bo mają nieopłacone zaległe faktury za leczenie zwierzaków, dwie kotki w klinice, zwierzęta w trakcie terapii i mnóstwo wydatków. Dostają bardzo wiele próśb o pomoc dla zwierząt i jest im bardzo przykro, bo z ciężkim sercem są zmuszone odmawiać, ale w tym przypadku wiedzą, że ważna jest każda godzina i nie mogą pozostawić tych dwóch staruszków na pastwę losu, bo już spotkała je wielka tragedia z powodu śmierci opiekunki.

Jeśli uda nam się uzbierać niezbędne środki na leczenie, dom tymczasowy i karmę, to będziemy mogły zabezpieczyć te psiaki i dołożymy wszelkich starań, żeby znaleźć im najlepszy wspólny dom. Z całego serca prosimy Was o pomoc dla tych psich staruszków – podsumowują przedstawicielki Fundacji Kraina Zwierząt.

Szczegóły zbiórki znajdziecie na stronie ratujemyzwierzaki.pl/dramatpsichstaruszkow

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl