Zagrał na chybił trafił i trafił pensję na 20 lat

Los uśmiechnął się do gracza, który trafił 5 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat w Ekstra Pensji. Wygrana padła w punkcie Lotto przy ul. Chojnickiej 17 w Czarnej Wodzie w woj. pomorskim. A oto liczby wylosowane 5 września w Ekstra Pensji: 1, 8, 9, 19, 34 i 1.

Gracz wybrał metodę gry na chybił trafił. Dodajmy, że sobotnia Ekstra Pensja to pierwsza główna wygrana w grach Lotto odnotowana w mieście Czarna Woda.

W Ekstra Pensji można zwiększyć stawkę i zagrać o wyższą miesięczną pensję, która może wynieść 10-, 15-, 20- lub nawet 50 000 złotych miesięcznie przez 20 lat. Natomiast dopłacając złotówkę do zakładu, zagramy o Ekstra Premię, w której do wygrania jest 100 000 złotych wypłacane od razu.

Gra o miliony toczy się każdego dnia. Już dziś (8.09) w losowaniu Lotto do wygrania będzie 4 miliony złotych, a w Lotto Plus gwarantowany milion złotych. Losowanie obu gier odbędzie się o godz. 21:50 w TVP 3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube. W Ekstra Pensję oraz inne gry LOTTO można zagrać również przez internet. 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami.

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl