Zagrał na chybił trafił i trafił pensję na 20 lat

Los uśmiechnął się do gracza, który trafił 5 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat w Ekstra Pensji. Wygrana padła w punkcie Lotto przy ul. Chojnickiej 17 w Czarnej Wodzie w woj. pomorskim. A oto liczby wylosowane 5 września w Ekstra Pensji: 1, 8, 9, 19, 34 i 1.

Gracz wybrał metodę gry na chybił trafił. Dodajmy, że sobotnia Ekstra Pensja to pierwsza główna wygrana w grach Lotto odnotowana w mieście Czarna Woda.

W Ekstra Pensji można zwiększyć stawkę i zagrać o wyższą miesięczną pensję, która może wynieść 10-, 15-, 20- lub nawet 50 000 złotych miesięcznie przez 20 lat. Natomiast dopłacając złotówkę do zakładu, zagramy o Ekstra Premię, w której do wygrania jest 100 000 złotych wypłacane od razu.

Gra o miliony toczy się każdego dnia. Już dziś (8.09) w losowaniu Lotto do wygrania będzie 4 miliony złotych, a w Lotto Plus gwarantowany milion złotych. Losowanie obu gier odbędzie się o godz. 21:50 w TVP 3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube. W Ekstra Pensję oraz inne gry LOTTO można zagrać również przez internet. 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami.

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *