Pies nie pozwalał zbliżyć się policjantowi do swojej pani

Nietypowa „interwencja”. Krakowscy policjanci zanieśli poszkodowaną spacerowiczkę do samochodu. Pilnował ich niezwykle oddany swej właścicielce pies. 

Przedwczoraj, w godzinach popołudniowych w trakcie spaceru bulwarem Czerwieńskim młoda kobieta doznała bolesnego urazu stawu skokowego. Patrolujący ul. Powiśle policjanci Kompanii II Oddziału Prewencji Policji w Krakowie bez zbędnej zwłoki zareagowali na prośbę koleżanki poszkodowanej i przetransportowali ją do zaparkowanego nieopodal pojazdu. Asystował im piesek poszkodowanej.

Czworonożny przyjaciel rannej kobiety pilnował jej do samego końca i nie pozwalał zbliżać się drugiemu policjantowi. Policjanci z Krakowa życzą zdrowia, a my dołączamy się do tych życzeń. Fot. główna ma charakter poglądowy. 

ZOBACZ TAKŻE:

Prof. Zbigniew Religa radził niektórym swoim pacjentom, aby sprawili sobie psa. Wiedział, że posiadacze psów chodzą na spacery, a to już wpisuje się w tzw. umiarkowaną aktywność fizyczną. Kolejne badania naukowe wskazują, że towarzystwo psa to nie tylko zdrowszy układ krążenia, ale i łagodniejsze reakcje na stres oraz lepszy sen. Co więcej, czworonożny przyjaciel koi nerwy i wspiera tworzenie więzi. Szczegóły znajdziecie w poniższym tekście.

Pies jako wsparcie dla zdrowia. Pod pewnymi warunkami

Fot. główna ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *