Wygrał górę pieniędzy – 96 milionów złotych! Totalizator Sportowy podaje więcej szczegółów

To musiał być wymarzony piątkowy wieczór dla jednego z graczy. Po tym losowaniu Eurojackpot stał się on bowiem właścicielem kuponu wartego dokładnie 96 805 666,90 złotych. 

Wygrana padła w jednej z miejscowości powiatu pruszkowskiego w województwie mazowieckim. Ze względu na bezpieczeństwo posiadacza kuponu, wartego ponad 96 mln złotych, Totalizator Sportowy nie podaje dokładnej lokalizacji zawarcia zakładu.

Zdradza jednak, że do wygrania tak ogromnych pieniędzy wystarczyło zawarcie jednego zakładu na chybił trafił. Przypomnijmy liczby wylosowane 11 września w Eurojackpot: 2, 5, 24, 43, 45 oraz 4, 10. Serdecznie gratulujemy! 

Piątkowa główna wygrana w Eurojackpot odnotowana w Polsce, to nie tylko druga wygrana I stopnia w naszym kraju w tej grze, ale także druga pod względem wysokości wygranych w historii gier liczbowych w Polsce! Przypomnijmy, że 10 maja 2019 roku padł w naszym kraju absolutny rekord w grze Eurojackpot – 193 396 500,00 złotych trafione zostało w punkcie sprzedaży LOTTO w powiecie piotrkowskim w województwie łódzkim.  

Warto podkreślić, że kilka dni temu Eurojackpot obchodził swój jubileusz. Gra dostępna jest w Polsce od 9 września 2017 roku, a pierwsze losowanie z udziałem polskich graczy odbyło się 15 września 2017 roku. W Eurojackpot można także grać przez internet oraz aplikację mobilną. Tabela wygranych dostępna jest tutaj.  10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Zagrać można na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl