To małe miasteczko jest wyjątkowo szczęśliwe dla graczy

Kilka dni temu odnotowano drugą najwyższą wygraną w Eurojackpot w Polsce (pow. pruszkowski), a już w niedzielę padła główna wygrana w Ekstra Pensji. 5000 złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat otrzymywać będzie osoba, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Mostowej 1 w Otmuchowie w woj. opolskim.

A oto liczby wylosowane 13 września w Ekstra Pensji: 5, 12, 20, 29, 35 i 4.

Warto dodać, że gracz samodzielnie wytypował liczby, które przyniosły mu szczęście. Co ciekawe, jest to już druga główna wygrana w tej grze w Otmuchowie. Pierwsza padła 4 sierpnia 2017 r. w kolekturze LOTTO przy ul. Lompy.

W Ekstra Pensji można zwiększyć stawkę za zawierany zakład, aby wygrać wyższą miesięczną „pensję”. Do wyboru mamy grę o 10-, 15-, 20-, 25-, a nawet 50 000 złotych miesięcznie przez 20 lat. Wyższa stawka, to wyższa wygrana w każdym stopniu. Dopłacając złotówkę do zakładu zagramy o Ekstra Premię, w której do wygrania  jest 100 000 złotych wypłacane od razu. Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie. W Eurojackpot w najbliższy piątek zagramy o 45 000 000 złotych

10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie przekazano na ten cel już ponad 16,5 mln złotych. Aby go wesprzeć, warto zagrać lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:

Wygrał górę pieniędzy – 96 milionów złotych! Totalizator Sportowy podaje więcej szczegółów

Fot. Otmuchów Wikimedia/Zanfra

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl