Czy ktoś zaadoptuje staruszka z 6 ząbkami?

– Nie łudzimy się, że Bobby znajdzie dom. Ledwo chodzi, niewiele słyszy, bardzo mało widzi… Nie wiemy czy dotrwa z nami do zimy, ale wiemy, że teraz jest na swój sposób szczęśliwy: ma ciepłą budę w przytulisku dla bezdomnych zwierząt w TOZ Jawor, ma kojec zabezpieczony przed chłodem, ma codziennie świeżą miskę ciepłego jedzenia, specjalne oleje na stawy, tabletki na serduszko i witaminy na wzmocnienie. Ale idzie zima…–  podkreślają TOZ w Polsce Oddział Jawor.

Jak dodają, Bobby każdej niedzieli wypatruje swojej ulubionej cioci, która specjalnie dla niego gotuje kurze łapki, które on swoimi sześcioma ząbkami mamle i cieszy się jak szczeniaczek. Dziadeczek Bobby najprawdopodobniej zostanie z nimi do końca… Za to staruszek spędza swoją złotą jesień życia w dobrych warunkach. W swoim kojcu ma wygodne legowisko, ma mnóstwo zabawek, ulubione miseczki i kocyk. On naprawdę jest tam szczęśliwy…

– Jednak jest też szara rzeczywistość: dobre puszki dla seniora, witaminy, tabletki i oleje kosztują niemało… może wśród Was Kochani Przyjaciele znalazłoby się kilka osób, które chciałyby #adoptować Bobbiego wirtualnie i wspomagać jego pobyt u nas drobną kwotą… Gdyby udało nam się uzbierać 3000 zł to moglibyśmy Bobbiego umieścić w ogrzewanym hoteliku dla staruszków, bo boimy się, że w zimie znajdziemy go zamarzniętego w naszym kojcu. Czy ktoś miałby ochotę zostać Ciocią i Wujkiem Bobbiczka? Jeśli tak, to prosimy o kontakt! – apelują przedstawiciele TOZ w Polsce Oddział Jawor.

Szczegóły znajdziecie na ratujemyzwierzaki.pl/staruszekbobby

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl