Odważna naga sesja. Wiemy kim są nowi “Kanapowcy”

Tym razem mężczyźni z Podhala rozpoczną walkę o formę i zdrowie. Nie są celebrytami, nie mają parcia na szkło, przejawiają natomiast skłonności do niezdrowego odżywiania i siedzenia na kanapie. Na zmianę stylu życia będą mieli pięć miesięcy, potem czeka ich prawdziwy wydolnościowy sprawdzian. Jacy są prywatnie, czym się zajmują oraz czy nadwaga jest ich głównym problemem? Oto oni, poznajcie ich!

Jędrek ma 31 lat i mieszka w Gliczarowie Górnym. Na co dzień pracuje jako budowlaniec, jednak wolne chwile i weekendy spędza na weselach i imprezach, gdzie gra w kapeli góralskiej. Swój dzień zaczyna obowiązkowo od energetyka i czekoladowego batonika, kocha popcorn i kotlety de volaille, których potrafi zjeść naraz nawet pięć! Aktualnie waży 118 kilogramów.

Łukasz z Nowego Targu ma 33 lata i 102 kilogramy wagi. Jest taksówkarzem, więc będąc w pracy często sięga po szybkie przekąski dostępne na stacjach benzynowych. Sam o sobie jednak mówi, że jest smakoszem – marzy o tym, żeby kiedyś spróbować mięsa z małpy i aligatora.

Patryk, również z Nowego Targu, ma 25 lat i jest najmłodszym Kanapowcem. Nie chce jednak dłużej czekać, bo wie, że 135 kilogramów przy 189 centymetrach wzrostu to za dużo. Mężczyzna pracuje jako dyspozytor ciężarówek, jednak jego zainteresowania to tuning samochodowy i driftowanie. Jeśli chodzi o gusta kulinarne, uwielbia wszystko co słodkie. Ulubione danie? Naleśniki z kremem czekoladowym i masłem orzechowym, ale przyznaje, że nie pogardzi też studenckim jedzeniem – na przykład zupką chińską z parówkami.

Czwarty uczestnik, Krystian, ma 26 lat i tak jak jego dwóch kolegów z programu, mieszka w Nowym Targu. Jest singlem, więc do szczęścia brakuje mu zdrowej sylwetki i drugiej połówki. Na co dzień pracuje przy rozbiórkach starych szop. Jego największym nałogiem są piwa bezalkoholowe – pije ich nawet 15 dziennie! Jego waga obecnie wynosi 103 kilogramy.

Piotr, ostatni z uczestników, ma 34 lata i pochodzi z Kościeliska. Pracuje jako przedstawiciel handlowy firmy z mrożonkami, ale z żoną prowadzą też własny biznes – pensjonat. Uwielbia jedzenie z grilla, szczególnie boczek i kiełbasę. Przez natłok obowiązków nie ma czasu dla swoich córek, nie znajduje też go na zdrowe odżywianie i ruch. Aktualnie waży 115 kilogramów.

Pierwszy sezon programu okazał się prawdziwym hitem, ale przede wszystkim sukcesem dla samych uczestników. Czwórka z pięciu bohaterów schudła po kilkanaście kilogramów i postawiła na zmianę swoich nawyków, a wszystko dzięki wdrożonym ćwiczeniom i diecie. Czy charakterni “Kanapowcy” z Podhala również podejmą się tej próby? W zmaganiach towarzyszyć im będzie niezawodny w tej roli, trener Krzysztof Ferenc! Premierowe odcinki od 10 października w każdą sobotę o godz. 22:15 na antenie TTV.

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl