Humor na niedzielny poranek

Samolot tureckich linii lotniczych leci z Ankary do Nowego Jorku. Na pokładzie znajdują się sami Amerykanie, którzy wracają z wakacji. Kiedy są już nad Atlantykiem, nagle eksploduje jeden z silników.

Pasażerowie są w szoku, ale odzywa się do nich turecki kapitan i mówi łamanym angielskim: Hello, this is your captain, speaking first time, don’t panic, everything is good, everything is ok. Thank you for your attention.

Pasażerowie się trochę uspokoili i lecą dalej. Po upływie piętnastu minut wybucha drugi silnik, wiec samolot traci już swoją sterowność. Znowu popadają w panikę, zaczynają się ze sobą żegnać. W głośnikach ponownie słychać głos kapitana: Hello, this is your captain speaking second time, don’t panic, everything is good, everything is ok. Thank you for your attention.

Pasażerów tym razem nie uspokoiły te słowa, tym bardziej że po kolejnych dziesięciu minutach odpada tył samolotu i samolot spada do oceanu. Ludzie nie bardzo wiedzą co robić, niektórzy popełniają samobójstwo, reszta wpada w panikę, zaczyna płakać i krzyczeć. A tymczasem w głośnikach słychać głos kapitana: Hello, this is your captain, speaking last time, passengers who can swim please jump to the water right now, passengers who can not swim, thank you for your attention.

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam dobrego dnia i mnóstwa śmiechu! Fot. główna ma charakter poglądowy.

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl