Naga sesja zdjęciowa potencjalnych modeli

W tym odcinku Top Model z pewnością nie zabraknie emocji. Przed uczestnikami bowiem jedno z najtrudniejszych zadań w programie  naga sesja zdjęciowa. Za obiektywem stanie tym razem Marcin Tyszka. 

Pierwszym zadaniem będzie zorganizowanie domowej sesji fotograficznej, popularnej szczególnie podczas pandemii wśród najlepszych marek modowych i agencji modelingowych na świecie. Połączeni w pary uczestnicy muszą przygotować domową ale w pełni profesjonalną sesję zdjęciową  samodzielnie się wystylizować, umalować, uczesać i zrobić zdjęcia telefonem. Szindy i Michał Piróg będą obserwować przebieg zadania.

Kolejne wyzwanie to stworzenie zaangażowanej okładki magazynu Glamour na jeden z trzech tematów: stop stereotypom, stop wykluczeniu, stop ograniczaniu wolności słowa. W zadaniu pomogą im znani ”współcześni buntownicy”: Ralph Kamiński, Marianna Kowalewska i Anna Gacek. Uczestnicy będą pracować w trzech grupach i odpowiadać za kompozycję wizualną okładki, stylizację, pomysł na zilustrowanie zadanego tematu i wykonanie zdjęcia. Od ich kreatywności i współpracy zależeć będzie końcowy efekt. Nad całością zadania będzie sprawował pieczę prowadzący Michał Piróg i redaktor naczelna magazynu Glamour Katarzyna Dąbrowska.

Na koniec wyzwanie dla każdego modela i modelki  naga sesja. Tym razem za obiektywem stanie Marcin Tyszka, a uczestników wspierać będzie Julia Wieniawa. Premiera piątego odcinka już dziś (30 września) o 21:30 na antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

Kulinarne sposoby na jesienną chandrę. Spróbujesz?

Fot., źródło TVN mat. prasowe

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl