Zbuduj własny park rozrywki w postapokaliptycznym świecie Crossout

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę najnowszej aktualizacji do swojej wieloosobowej, postapokaliptycznej gry akcji Crossout zatytułowanej Amusement Park. Po raz pierwszy gracze będą mogli zaprojektować własne, szalone parki rozrywki i testować na nich swoje pojazdy bojowe oraz zaprosić znajomych do wspólnej zabawy.

Wraz z najświeższą aktualizacją na mapach przeznaczonych do rozgrywki PvP pojawiły się także możliwe do niszczenia elementy otoczenia oraz wprowadzono nowy, specjalny tryb gry przeznaczony dla pojazdów, które zostały stworzone z myślą o walce w zwarciu, uzbrojone w m.in. w kolce, piły łańcuchowe i wiertła.

Park rozrywki jest dostępny jako pole treningowe wokół garażu. Gracze mogą wypełnić to miejsce przeszkodami do wykonywania kaskaderskich skoków, gigantycznymi kręgielniami, karuzelami, wybuchającymi beczkami, atrapami pojazdów pancernych, wieżyczkami strażniczymi i wieloma innymi obiektami. Parki rozrywki mogą być wykorzystywane do testowania świeżo zbudowanych pojazdów, aby sprawdzić ich właściwości jezdne, wypróbować uzbrojenie lub po prostu bawić się i wygłupiać. Gracze mogą również zapraszać przyjaciół do swoich parków na jazdę próbną.

Nowe obiekty do zabudowy parku można odblokować po prostu grając w grę. Objazdowy cyrk Kaligariego przybył na pustkowia i rozpoczął wydarzenie Amusement Park. Gracze wykonując misje Kaligariego odblokowują nagrody, wśród których można znaleźć unikatowe części pojazdów, przedmioty kosmetyczne, a także materiały budowlane i obiekty dla wykorzystania w prywatnym parku rozrywki. Wszystkie nagrody mające wpływ na przebieg i wynik potyczek, są dostępne za darmo, ale opcjonalna przepustka bojowa przyspiesza postępy i umożliwia zdobycie dodatkowych elementów kosmetycznych. Więcej szczegółów na temat najnowszej aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie Crossout

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *