Zbuduj własny park rozrywki w postapokaliptycznym świecie Crossout

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę najnowszej aktualizacji do swojej wieloosobowej, postapokaliptycznej gry akcji Crossout zatytułowanej Amusement Park. Po raz pierwszy gracze będą mogli zaprojektować własne, szalone parki rozrywki i testować na nich swoje pojazdy bojowe oraz zaprosić znajomych do wspólnej zabawy.

Wraz z najświeższą aktualizacją na mapach przeznaczonych do rozgrywki PvP pojawiły się także możliwe do niszczenia elementy otoczenia oraz wprowadzono nowy, specjalny tryb gry przeznaczony dla pojazdów, które zostały stworzone z myślą o walce w zwarciu, uzbrojone w m.in. w kolce, piły łańcuchowe i wiertła.

Park rozrywki jest dostępny jako pole treningowe wokół garażu. Gracze mogą wypełnić to miejsce przeszkodami do wykonywania kaskaderskich skoków, gigantycznymi kręgielniami, karuzelami, wybuchającymi beczkami, atrapami pojazdów pancernych, wieżyczkami strażniczymi i wieloma innymi obiektami. Parki rozrywki mogą być wykorzystywane do testowania świeżo zbudowanych pojazdów, aby sprawdzić ich właściwości jezdne, wypróbować uzbrojenie lub po prostu bawić się i wygłupiać. Gracze mogą również zapraszać przyjaciół do swoich parków na jazdę próbną.

Nowe obiekty do zabudowy parku można odblokować po prostu grając w grę. Objazdowy cyrk Kaligariego przybył na pustkowia i rozpoczął wydarzenie Amusement Park. Gracze wykonując misje Kaligariego odblokowują nagrody, wśród których można znaleźć unikatowe części pojazdów, przedmioty kosmetyczne, a także materiały budowlane i obiekty dla wykorzystania w prywatnym parku rozrywki. Wszystkie nagrody mające wpływ na przebieg i wynik potyczek, są dostępne za darmo, ale opcjonalna przepustka bojowa przyspiesza postępy i umożliwia zdobycie dodatkowych elementów kosmetycznych. Więcej szczegółów na temat najnowszej aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie Crossout

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl