Cierpliwość popłaca – wygrał pensję 5 tysięcy złotych na najbliższe 20 lat

W gry Lotto można wygrywać na różne sposoby, co doskonale pokazują wygrane z tego weekendu. Najpierw w piątek padła główna wygrana w Ekstra Pensji na lotto.pl, w sobotę zaś szczęśliwiec rozbił kumulację w Lotto wartą ponad 9,8 mln złotych.

Dobra passa miłośników gry o Ekstra Pensję trwa nadal – po wrześniu obfitującym w główne wygrane (było ich aż pięć!), szczęście nadal uśmiecha się do graczy. Tym razem padło na osobę grającą online, która zaufała własnej intuicji i sama wytypowała liczby. Co ciekawe szczęśliwiec wybrał grę na kilka losowań i to właśnie ostatnie z nich przyniosło mu wielkie szczęście. Jak widać cierpliwość popłaca, bowiem dzięki skreślonym liczbom teraz gracz będzie otrzymywać 5 000 zł co miesiąc przez następne 20 lat. A oto liczby wylosowane 2 października w Ekstra Pensji: 3, 13, 17, 19, 21 oraz 3.

Kolejny wieczór przyniósł rozbitą kumulację w Lotto w Raciborzu (woj. śląskie). W punkcie LOTTO przy ul. Słowackiego 58 padła „szóstka” warta dokładnie 9 866 410,70 zł. Gracz zdecydował się na grę metodą chybił trafił. Jest to druga wygrana w Lotto w Raciborzu i stanowi lokalny rekord wysokości wygranych – wcześniej w tym mieście nigdy nie padła tak wysoka kwota. Gratulujemy! Szczęśliwe liczby wylosowane 3 października w Lotto to: 15, 28, 35, 41, 44, 47.

Gra o miliony toczy się codziennie. Każdego dnia odbywają się losowania Ekstra Pensji. Z kolei już we wtorek czekają nas losowania Lotto i Lotto Plus, gdzie do wygrania będzie odpowiednio 2 000 000 i 1 000 000 zł. Odbędzie się ono o godz. 21:50. Na TVP 3 oraz na lotto.pl, Facebook i kanał YouTube można oglądać losowania gier LOTTO.

10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie przekazano na ten cel już ponad 18 mln zł. Aby go wesprzeć, warto zagrać na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:

“Wydrapali” ponad 620 milionów złotych

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe.

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl