Jedna liczba dzieliła gracza od rozbicia kumulacji

W piątkowym losowaniu Eurojackpot nigdzie w Europie nie odnotowano głównej wygranej, ale w tej grze również wygrane niższych stopni niosą za sobą wysokie kwoty. Przekonał się o tym gracz, który zagrał w kolekturze w Małej Nieszawce (woj. kujawsko-pomorskie). trafił wygraną II stopnia, co oznacza, że jego kupon jest wart 1 956 291,70 złotych. Wylosowane w piątek 9 października liczby w Eurojackpot to: 1, 11, 17, 23, 29 oraz 1, 8.

Jeszcze nie opadły emocje po zeszłomiesięcznej wyjątkowo wysokiej wygranej w Eurojackpot odnotowanej w powiecie pruszkowskim (ponad 96 mln zł, szczegóły znajdziesz w tekście poniżej), a już kolejny gracz w Polsce sięgnął po miliony w tej grze. W punkcie LOTTO w Małej Nieszawce przy ul. Toruńskiej 37A padła wygrana II stopnia – jedna z siedmiu w tym losowaniu na całym kontynencie. Szczęśliwiec trafnie wytypował 5 z 50 liczb, a przy wyborze 2 z 10 liczb poprawnie wskazał jedną z nich. Jedna liczba dzieliła go od rozbicia kumulacji, ale i tak ma powody do zadowolenia – wygrał prawie 2 miliony złotych. 

Dodajmy, że w piątkowym losowaniu gracze z Polski łącznie trafili ponad 41 tysięcy wygranych niższych stopnia. Tabela wygranych dostępna jest pod adresem: lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane. Kumulacja nadal rośnie – w piątek do wygrania będzie aż 255 000 000 złotych.

10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Obecnie na ten cel przeznaczono łącznie blisko 19 mln złotych. Zagrać można na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:

Olbrzymia wygrana w Eurojackpot w Polsce. Szczęśliwiec wygrał aż 96 milionów złotych!

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl