Zlot bez wstydu i limitów – dla miłośniczek niegrzecznej literatury

Wirtualny Zlot Fanek Niegrzecznych Książek to prawdziwe święto miłośniczek literatury dla kobiet. Dwa dni rozmów bez zahamowań, konkursy, panele dyskusyjne oraz wywiady z bestsellerowymi autorkami erotyków – to wszystko dziś i jutro (15 i 16 października) czeka na czytelniczki, które dołączą do wydarzenia w ramach TargiKsiazki.Online vol. 2.

– Podczas zlotu chcemy, bez cienia wstydu i limitów rozmawiać o tym, co nas kręci w niegrzecznej literaturze. To może być doskonała okazja do tego, żeby poznać inne fanki romansów i poszerzyć swoje horyzonty. Być może przy okazji tej imprezy wpadną Ci w oko książki, o których jeszcze nie słyszałaś? – tak Wydawnictwo Kobiece zachęca swoje “Niegrzeczne Czytelniczki” do wzięcia udziału w organizowanej przez siebie imprezie. A warto to zrobić, ponieważ końcówka tygodnia na TargiKsiazki.Online vol. 2 przedstawia się naprawdę ciekawie.

W czwartek na spotkaniach online zobaczymy m.in. Annę Langner, Katarzynę Berenikę Miszczuk, Emilię Szelest czy Ewelinę Dobosz. W finale będzie można posłuchać rozmowy z Vi Keeland oraz Laurelin Paige. W piątek natomiast na fanki czekać będą T.M. Frazier, a także Monika Skabara i Ada Tulińska.

– Zaplanowaliśmy ponadto dwa bardzo ciekawe panele dyskusyjne z popularnymi blogerkami. W czwartek zastanowimy się, co Niegrzeczne Czytelniczki lubią najbardziej, w piątek zaś skupimy się na temacie niegrzecznego męża. Tego dnia po południu nasze uczestniczki będą mogły spróbować swoich sił w teście wiedzy o niegrzecznych książkach. Oczywiście, dla zwyciężczyń zabawy nie zabraknie atrakcyjnych nagród – zachęca Agnieszka Stankiewicz-Kierus z Wydawnictwa Kobiecego.

Aby wziąć udział w Zlocie Niegrzecznych Książek, wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Znajduje się tam także pełen harmonogram imprezy. Więcej informacji na stronie Wydawnictwa Kobiecego INFO. Fot. główna ma charakter poglądowy.

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl