Kumulacja w Eurojackpot rozbita. W Polsce też padła OGROMNA wygrana

W związku z rozbitą kumulacją w przyszły piątek w Eurojackpot będzie można wygrać o 45 milionów zlotych. Jednak dla graczy w Polsce istotną wiadomością jest informacja o kolejnej polskiej wysokiej wygranej w tej grze. Jeden z graczy jest bowiem w posiadaniu kuponu wartego prawie 12 milionów złotych. A oto wylosowane 16 października liczby w Eurojackpot: 5, 11, 35, 44, 50 oraz 4, 10.

To wyjątkowo udany tydzień dla graczy LOTTO. Odnotowano w nim dwie „szóstki” w Lotto i jedną główną wygraną w Ekstra Pensji, a wczoraj wygraną II stopnia w Eurojackpot wartą prawie 12 000 000 złotych. Co ciekawe to drugi piątek z rzędu kiedy gracz z Polski trafia wygraną II stopnia w tej grze. Przypomnijmy też, że nieco ponad miesiąc temu jeden z graczy z powiatu pruszkowskiego świętował główną wygraną w Eurojackpot wartą ponad 96 mln złotych. Dobra passa graczy trwa.

We wczorajszym losowaniu gracze z Polski łącznie trafili ponad 37 tysięcy wygranych niższych stopni. 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie Totalizator Sportowy przekazał na ten cel już ponad 19 mln zł. Aby go wesprzeć, można zagrać na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:

Wygrał górę pieniędzy – 96 milionów złotych! Totalizator Sportowy podaje więcej szczegółów

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl