Sam wytypował liczby i wygrał fortunę!

Piątek obfitował w wysokie wygrane w Polsce. Główna wygrana w Eurojackpot została trafiona na Słowacji, ale w Nowym Targu w woj. małopolskim padła jedyna w Europie wygrana II stopnia warta aż 11 841 241,20 złotych. Dodatkowo tego samego wieczoru odnotowano Ekstra Pensję w Łęczycy w woj. łódzkim – 5 000 zł wypłacanych co miesiąc przez najbliższe 20 lat.

Zeszły tydzień był niesamowicie udany dla graczy LOTTO. Przede wszystkim nadal trwa dobra passa graczy Eurojackpot. Drugi raz z rzędu gracz w Polsce trafił wygraną II stopnia – odnotowano ją w punkcie LOTTO przy Placu Evry 1 w Nowym Targu. Szczęśliwy kupon jest wart blisko 12 mln złotych. Warto podkreślić, że grający sam wytypował liczby i trafnie wskazał 5 z 50 liczb, a przy wyborze 2 z 10 poprawnie wytypował jedną z nich. Gratulujemy! A oto wyniki losowania Eurojackpot z 16 października: 5, 11, 35, 44, 50 oraz 4, 10. Zapraszamy również do zapoznania się z tabelą wszystkich wygranych dostępną pod adresem: lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

Na tym nie koniec dobrych wiadomości z piątku. W kolekturze w Łęczycy przy ul. Zachodniej 19 (sklep Carrefour) padła bowiem główna wygrana w Ekstra Pensji, już druga w ubiegłym tygodniu, a czwarta w październiku. Gracz wybrał grę metodą chybił trafił. Dzięki wygranej będzie cieszyć się comiesięczną wypłatą w wysokości 5 000 złotych, którą otrzymywać będzie przez 20 lat. Szczęśliwe liczby wylosowane w Ekstra Pensji w piątek 16 października to: 16, 20, 23, 27, 28 oraz 2. Aby grać o wyższą miesięczną „pensję”, wystarczy zwiększyć stawkę za zawierany zakład. Do wyboru mamy grę o 10-, 15-, 20-, 25-, a nawet 50-tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat.

Jak widać, był to pełen emocji tydzień dla graczy Lotto. Przypomnijmy, że w jego trakcie padły również aż dwie „szóstki” w Lotto! Już we wtorek najbliższe losowanie tej gry, w którym do wygrania jest 3 000 000 złotych, zaś w Lotto Plus gwarantowany 1 000 000 złotych.  10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Obecnie na ten cel Totalizator Sportowy łącznie ponad 19,5 mln złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. ma charakter poglądowy, źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *