Złodziei zdradziły zbyt wesołe miny. Teraz nie jest im do śmiechu

Policjanci zatrzymali pięć osób w wieku od 17 do 36 lat, które dokonały kradzieży ubrań i zabawek na kwotę blisko 5 tysięcy złotych. Sprawcy zostali zauważeni przez siedzącego w samochodzie świadka, który zwrócił uwagę na rozbawionych mężczyzn wracających do samochodu z workami. 

– Sprawców zauważył czekający ma parkingu mężczyzna. Świadek zwrócił uwagę na dziwne zachowanie grupy osób. Rozbawieni sprawcy co chwilę przychodzili do samochodu z wyładowanymi workami. Zaniepokojony mężczyzna postanowił powiadomić policjantów, którzy niebawem byli już na miejscu. Wywiadowcy oraz funkcjonariusze z I komisariatu zatrzymali 5 osób w wieku od 17 do 36 lat. Jak się okazało sprawcy okradali kolejno sklepy – relacjonuje komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy lubelskiej policji.

W ich samochodzie policjanci zabezpieczyli towar warty blisko 5 tysięcy złotych. Były to przede wszystkim ubrania i zabawki. Zatrzymani wczoraj na VI komisariacie usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

“Pech” objazdowego złodzieja

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl