Ktoś bestialsko zakopał psa żywcem. Policja szuka sprawcy

Zakopanego pod ziemią czworonoga odnalazła przechodząca nieopodal kobieta. Pies z licznymi obrażeniami trafił pod opiekę weterynarza. Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i poszukują sprawcy przestępstwa. Policjanci szukają osób, które rozpoznają psa lub wiedzą kim jest jego właściciel.

– Wczoraj rano pod wiaduktem przy ulicy Grygowej pracownica pobliskiej firmy usłyszała skomlenie psa. Gdy podeszła bliżej zauważyła wystający spod ziemi fragment pyska. Od razu wspólnie z innymi pracownikami odkopali zwierzę. Okazało się, że pies jest skrajnie wycieńczony i posiada liczne obrażenia. Od razu został przekazany pod opiekę weterynarza. Ma miejscu policjanci przeprowadzili oględziny. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności, w jakich mogło dojść do tego zdarzenia – informuje kom. Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji. 

Jednocześnie policjanci apelują do osób, które rozpoznają czworonoga i mogą mieć wiedzę na temat właściciela o kontakt z VI komisariatem policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1B telefon 47 811 47 80.

PRZYPOMINAMY!  Zgodnie z prawem za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

Wydawało się jej, że uratowała małego pieska. Zgadniecie co to za zwierzę? ;-)

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl