Co się stanie, kiedy zaczniesz pić ocet jabłkowy? (video)

Ludzie piją ocet jabłkowy już od ponad 2000 lat. Pierwotnie służył też do aromatyzowania potraw i ich konserwowania, a także gojenia ran, zwalczania infekcji, czyszczenia, kontrolowania cukrzycy i wielu, wielu innych. Czy picie octu jabłkowego naprawdę jest tak skuteczne?

Ocet jabłkowy jest bogaty w przeciwutleniacze zwane polifenolami, które chronią komórki przed zmianami, które mogą prowadzić do rozwoju chorób. Niewielu z nas o tym wie, ale picie octu jabłkowego pomaga również zmniejszać stany zapalne, łagodzi ból i poprawia ruchomość stawów. Więcej dowiesz się oglądając filmu autorstwa Projekt Natura. 

Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza. Fot. główna ma charakter poglądowy.

1 komentarz do wpisu “Co się stanie, kiedy zaczniesz pić ocet jabłkowy? (video)”

  1. Co się stanie? Podniesiesz sobie w pewnym stopniu ryzyko raka żołądka i przełyku. I to tyle jeśli chodzi o to co wiemy naprawdę, a nie z bajek, mitów, legend i historyjek z internetu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl