Wjechał w dom, w którym był dziadek z wnuczętami

W dom, w którym przebywał dziadek z dwojgiem wnucząt nagle wjechał samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Świeciechów Duży (gm. Annopol). Na szczęście nikomu nic się nie stało. 30-letni kierujący volvo był trzeźwy, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Dyżurny kraśnickiej policji w sobotę po godzinie 16 otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że na terenie jednej z miejscowości w gminie Annopol samochód osobowy marki Volvo uderzył przodem w dom, przebił się przez ścianę i zawisł w pomieszczeniu kuchennym.

– Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że przyczyną tego zdarzenia mogło być zaśnięcie kierującego Volvo. Domownicy na szczęście byli w drugim pomieszczeniu. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Wezwany na miejsce Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nakazał mieszkańcom opuszczenie budynku, gdyż uszkodzona została instalacja elektryczna i wodociągowa, w związku z tym do czasu naprawy będą mieszkać u krewnych. 30 letni kierowca był trzeźwy, opuścił pojazd o własnych siłach i nie odniósł żadnych obrażeń. Mundurowi z Komisariatu Policji w Annopolu ustalą w prowadzonym postępowaniu czy wydarzenie to mogło spowodować powszechne niebezpieczeństwo zagrożenia życia i zdrowia znajdującym się wewnątrz osobom – informuje rzecznik prasowy policji w Kraśniku młodszy aspirant Paweł Cieliczko.

 ZOBACZ TAKŻE:

Usłyszał głośne uderzenie, a w domu zgasło światło

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl