Dowcip na udany poranek w piątek trzynastego (dla dorosłych)

Pewien mężczyzna jechał drogą swoim nowiutkim BMW. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterku zobaczył radiowóz.

Był tak pewny mocy swojego samochodu i tego, że ucieknie, że zamiast zatrzymać się do kontroli, to ostro przyśpieszył. Radiowóz nie dawał jednak za wygraną. Po chwili kierowca zdał sobie jednak sprawę, że taką ucieczką może przysporzyć sobie zbyt wielu kłopotów i zjechał na pobocze.

Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział: To był dla mnie bardzo długi dzień. Zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, więc jeśli znajdzie Pan jakieś dobre wytłumaczenie na swoją ucieczkę, nie dam Panu mandatu i pozwolę odjechać.

Mężczyzna pomyślał chwilę i powiedział: W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi pan ją oddać.

Życzę miłego weekendu – odpowiedział mundurowy.

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam dobrego dnia i mnóstwa śmiechu! Fot. główna ma charakter poglądowy.

ZOBACZ TAKŻE:

Kultowy dowcip o teściowej na udany poranek

WieleLiter.pl