Niecodzienne zatrzymanie. Wypatrzyli poszukiwanego przez dziurkę od klucza

33-letni mieszkaniec Puław najpierw ukrywał się w okolicznych lasach. Gdy zrobiło się zimno, postanowił skorzystać z mieszkania rodziny. Tam w nietypowy sposób został namierzony przez policjantów.

Puławscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Puław, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

– Mężczyzna wiedząc, że lada moment zacznie go szukać policja, ukrywał się w okolicznych lasach. Gdy zrobiło się zimno, postanowił przenieść się do mieszkania rodziny. W tym czasie do komendy w Puławach wpłynął nakaz jego doprowadzenia. Informację o tym, gdzie pojawił się poszukiwany, bardzo szybko uzyskali policjanci – patrolowiec i dzielnicowy. Zapukali do drzwi 33-latka, ale mężczyzna udawał, że go nie ma, jednocześnie bacznie obserwując drzwi. Policjanci, przez dziurę w zamku rozpoznali puławianina i ostrzegli go, że jeśli dobrowolnie nie otworzy drzwi, zostaną one otwarte siłowo. Poszukiwany próbował jeszcze schować się na balkonie, ale tam wypatrzył go dzielnicowy – relacjonuje podkomisarz Ewa Rejn – Kozak z KPP Puławy. 

Nie mając innego “wyjścia” mężczyzna otworzył drzwi. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższy rok za kradzież z włamaniem, której dopuścił się w przeszłości.

ZOBACZ TAKŻE:

Poszukiwany zadzwonił na policję twierdząc, że nigdy go nie złapią. “Wpadł” podczas ulubionego zajęcia

Fot. główna ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *