Szczęście uśmiechnęło się do trzech graczy. Zostali milionerami!

To moc trójek! We wczorajszych losowaniach gier LOTTO odnotowano aż trzy wysokie główne wygrane. „Szóstka” w Lotto warta 2 miliony złotych padła w Warszawie, główna wygrana w Lotto Plus – milion złotych – została odnotowana w Radomiu, a Super Szansę o wartości 2 milionów złotych trafiono we Wrocławiu.

To druga główna wygrana w Lotto w tym tygodniu! Szczęśliwy kupon wart dwa miliony złotych został zakupiony w punkcie LOTTO przy ul. Grójeckiej 95 w Warszawie. Gracz zdecydował się na grę metodą chybił trafił. Grającym w Warszawie sprzyja los – wliczając już wczorajszego szczęśliwca, liczba wygranych w tym mieście w Lotto i Lotto Plus przekraczających milion złotych liczy aż 126 pozycji! A oto liczby wylosowane 3 grudnia w Lotto: 18, 19, 28, 43, 44, 46.

Szczęście uśmiechnęło się wczoraj nie tylko do gracza w stolicy. Główna wygrana w Lotto Plus – warta milion złotych – padła w punkcie LOTTO przy ul. Katowickiej 17A w Radomiu. Zakład zawarto metodą chybił trafił, a dzięki grze systemem „7” szczęśliwiec wygrał dodatkowo 21 000 złotych. Liczby wylosowane 3 grudnia w Lotto Plus to: 1, 20, 27, 44, 45, 46.

Na tym nie koniec dobrych wieści – trwa bowiem niesamowita passa miłośników Super Szansy! Czwartkowe losowanie przyniosło drugą już w tym tygodniu główną wygraną w tej grze. Gracz aktywował swój numer Super Szansy w kolekturze przy ul. Himalajskiej 17 we Wrocławiu. Dopłacając zalewie 2 zł do kuponu przy okazji gry w Mini Lotto, wygrał aż 2 miliony złotych. A oto numer z wieczornego losowania 3 grudnia: 8, 0, 0, 4, 0, 8, 4.

Najbliższe losowanie gier LOTTO odbędzie się już jutro o godz. 21:50 na antenie TVP3, lotto.pl, Facebooku oraz kanale YouTube. W Lotto do wygrania będzie 2 000 000 złotych, a w Lotto Plus gwarantowany milion złotych. O Super Szansę można zagrać codziennie przy okazji gry w Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensję lub Kaskadę. że 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie przekazano na ten cel już ponad 23 mln złotych. 

ZOBACZ TAKŻE:

Sam wytypował liczby i wygrał fortunę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *