Czy można pić whisky z colą? Cała prawda! (video)

Picie whisky z colą ma wielu zagorzałych zwolenników i przeciwników. Wymiana argumentów w tej kwestii bywa ostra, więc czy odpowiedź na to pytanie może być prosta?

Tomasz Miler jak zwykle barwnie rozpracowuje ten fascynujący dylemat. Zresztą zobaczcie sami.

Jak podaje Wikipedia, whisky (z gaelickiego: uisge beatha – woda życia; w pisowni irlandzkiej i amerykańskiej whiskey) to napój alkoholowy powstały z destylacji zacieru zbożowego i poddawany dojrzewaniu w drewnianych (głównie dębowych) beczkach. Jest kojarzony najczęściej z krajami anglosaskimi, produkowany między innymi w Irlandii, Szkocji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Po polsku słowo whisky jest rodzaju żeńskiego (ta whisky, a nie: *to whisky czy *ten whisky) i jest nieodmienne.

ZOBACZ TAKŻE:

Dla wielu osób Amarena z Biedronki to trunek kultowy. Czy jednak w tym alkoholu znajduje się jakakolwiek wartość degustacyjna? Szczegóły znajdziecie poniżej:

Czy tanie wino z Biedronki za 4,5 złotego jest dobre? (video tylko dla dorosłych)

Przypominamy,  ż alkohol przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich i najlepiej w rozsądnych ilościach. Fot. ma charakter poglądowy. Więcej alkoholowych ciekawostek znajdziecie na stronie milerpije.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *