Zuchwały napad na automat WC. W roli głównej nastoletni chłopcy

Trudno czasem uwierzyć jakie pomysły mogą przyjść do głowy młodym ludziom. Tym razem czterech chłopców w wieku od 14-15 lat usiłowało  wybrać pieniądze z automatu WC ustawionego  w  parku nad Cedronem przy ulicy Wałowej  w Wejherowie.

Całe zdarzenie miało miejsce 5 grudnia około godziny 14:20. Ich działanie zauważył przypadkowy  przechodzień i powiadomił straż miejską. Wysłani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze zauważyli, jak jeden z nieletnich scyzorykiem próbował wyciągnąć pieniądze  z automatu.

Na widok mundurowych chłopcy ruszyli do ucieczki. Po krótkim pościgu ujęto tego, który manipulował przy urządzeniu. Ustalono też dane pozostałych trzech nieletnich. Teraz sprawa trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.  Należy jedynie dodać , że pierwsze sygnały o wybieraniu pieniędzy z automatu WC  ustawionego w parku nad Cedronem dotarły do straży miejskiej  w miniony wtorek. Zarządzający tym parkiem stwierdził, że nie zgadza się stan licznika z pieniędzmi, a różnica ta wynosi około 200 złotych – informują strażnicy miejscy z Wejherowa. 

Na tym jednak nie koniec. Podczas  próby wybierania  pieniędzy scyzorykiem uszkodzeniu uległ automat. Przestały otwierać się drzwi, pomimo wrzucania do automatu  pieniędzy. Trwa ustalanie  powstałych strat.

ZOBACZ TAKŻE:

Szokujące odkrycie. Zrobił sobie w mieszkaniu wysypisko śmieci (zdjęcia)

Fot., źródło Straż miejska Wejherowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *