Pokażą, że warto eksperymentować, próbować nowych rzeczy i czasem zaszaleć

W lutym 2021 roku Telewizja WP zaprezentuje kolejną własną produkcję. W programie „Daj się odmienić” sztab najlepszych ekspertów od stylizacji, makijażu, włosów i zabiegów estetycznych, przeprowadzi metamorfozę osoby, którą jej bliski zgłosił do programu. Łącznie powstanie dziesięć 40-minutowych odcinków.

W programie eksperci znajdą najlepsze rozwiązania dla każdego. Specjaliści od wizerunku zabiorą uczestników nie tylko do kolorowego świata kosmetyków i stylizacji, ale także zainspirują ich do tego, aby nie bali się eksperymentować, próbować nowych rzeczy i czasem zaszaleć. Pokażą, że warto jest przejrzeć się w oczach bliskiej osoby i odważyć na zmianę, która poza innym kolorem włosów czy krojem sukienki, może przynieść akceptację swoich kompleksów, pewność siebie i radość z życia.

„Daj się odmienić” poprowadzi Jarosław Juźwin, ekspert branży beauty, makijażysta, stylista fryzur i projektant. Współpracował m.in. z Joanną Krupą, Beatą Kozidrak i Margaret. Odpowiadał za makijaż i wizerunek podczas największych imprez branży modowej w Polsce. Metamorfozy będą przeprowadzać również specjaliści: stylistka – Sylwia Antoszkiewicz oraz fryzjer – Wojtek Zieliński. Program powstaje przy współpracy z kliniką Dr Dębski.

Premiera programu już w lutym 2021 roku. Łącznie powstanie dziesięć 40-minutowych odcinków, które będą emitowane w środy o godzinie 21.

ZOBACZ TAKŻE:

Obecnie w modelingu bardziej patrzy się na osobowość niż na wymiary. Już nie ma kultu wychudzonych modelek metr osiemdziesiąt

Fot., źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *