Padła pierwsza główna wygrana w zdrapce Kasa od Mikołaja

Każdy robi to po swojemu i każdy robi to dobrze. Jeden drapie w punkcie sprzedaży, drugi w domu na spokojnie, skoncentrowany delektując się każdym zdrapanym polem, a trzeci schowa do kieszeni a zdrapie jutro i ma mega niespodziankę jakby znalazł pieniądze w dawno nienoszonej kurtce…

Zdrapka daję nam tę możliwość wyboru i czasu i miejsca odkrywania swojej wygranej, że nawet nie wiemy kiedy i jak bardzo jest nam przyjazna i komfortowa i jak bardzo ona właśnie, delikatnie i nieinwazyjnie wpisuje się w rytm naszego dnia, tygodnia, miesiąca. Swój wygrywający czas i swoje komfortowe miejsce znalazł wczoraj (11 grudnia) grający w zdrapkową nowość Kasa od Mikołaja zdrapując pierwszą z sześciu głównych wygranych po 100 000 złotych. Los został zakupiony w Zamościu w kolekturze przy ulicy Partyzantów 22.

Kasa od Mikołaja_11 gru.jpg

Zdrapkowy przegląd tygodnia

W poniedziałek 7 grudnia zrobił się niezły hałas, bo właśnie wtedy padła główna wygrana w wysokości pół miliona złotych w Zdrapce WIELKA KASA.

Ten wygrywający symbol sztabki złota skrywał pół miliona złotych!

wielka kasa_7 gru.jpg

Wygrywającą zdrapkę Wielka Kasa gracz zakupił w Szczecinie, w kolekturze przy ulicy  Okulickiego 77F.

7 grudnia oprócz głównej wygranej w wysokości 500 000 złotych w zdrapce Wielka kasa  padła kolejna owocowa główna wygrana w tej zdrapce w wysokości 30 000 złotych. Wygrał gracz w Skórzewie w kolekturze przy ulicy Bratniej 1. 

owocowa eksplozja_7 gru.jpg

8 grudnia odnotowano główną wygraną w zdrapce KRZYŻÓWKA XXL w wysokości 150 000 zł. Szczęśliwym miejscem dla grającego okazała się kolektura przy ulicy Morcinka 11 w Kluczborku. 

I NA SZCZĘŚCIE czyli 7 000 zł dla grającego w Zabrzu przy ulicy Okrzei 6 z 9 grudnia.

na szczęście_9gru.jpg

ZOBACZ TAKŻE:

Na chybił trafił wygrał prawdziwą fortunę!

Fot., źródło mat. prasowe Totalizatora Sportowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *