Gracz na chybił-trafił wygrał okrągły milion złotych

Wczoraj Polska zyskała 1380. Lottomilionera! Równy milion złotych w Lotto Plus trafiła osoba, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Dworcowej 33 w Obornikach Śląskich (woj. dolnośląskie). A oto szczęśliwe liczby wylosowane 17 grudnia w Lotto Plus: 2, 3, 5, 12, 40, 47.

Warto dodać, że aby zagrać o gwarantowany milion złotych w Lotto Plus, wystarczy dopłacić złotówkę do ceny zakładu Lotto – tak, jak zrobił to gracz w kolekturze przy ul. Dworcowej 33 w Obornikach Śląskich. Co ciekawe, jest to pierwsza „szóstka”, która padła w tym mieście, a osoba, która ją trafiła zagrała metodą chybił trafił.

W dzisiejszym losowaniu Eurojackpot do wygrania jest 140 000 000 złotych. Natomiast w najbliższym losowaniu Lotto kumulacja wynosi 4 000 000 zł, a w Lotto Plus możemy trafić gwarantowany 1 000 000 zł. Losowania obu gier odbędą się w sobotę o godzinie 21:50 na antenie TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube.

10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie przeznaczono na ten cel już ponad 24 mln zł. 

ZOBACZ TAKŻE:

Wygrał górę pieniędzy – 96 milionów złotych! Totalizator Sportowy podaje więcej szczegółów

Fot. główna ma charakter poglądowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *