Szybki sposób na podleczenie kaca (ale tylko dla dorosłych)

Świętowanie jakiejś donośnej okazji przy kolejnych alkoholowych toastach było niezwykle udane, ale następnego dnia nie czujecie się już tak euforycznie, bo dopadł Was tupot białych mew? To musimy koniecznie zobaczyć ten krótki filmik. 

W walce z kacem nie wolno zapomnieć o regularnym nawadnianiu organizmu – trzeba pić dużo wody lub napojów izotonicznych. W żadnym wypadku nie należy jednak na kacu sięgać po alkohol, ponieważ mieszanie trunków potęguje działanie alkoholu, co sprawia, że objawy zatrucia alkoholowego się nasilają. 

Doktor Michał „UZUPEŁNIACZ ELEKTROLITÓW” – czyli woda mineralna 500 ml , Magnez 4 tabletki 250 mg , wit C (miniumum 1 g ) i dosyp szczyptę soli , wymieszaj. Zagryź 10 suszonymi morelami, wypij szklankę kefiru. To nie wszystkie sposoby, uważnie obejrzyj ten krótki filmik, by dowiedzieć się więcej, ale uwaga nie stanowi on porady lekarskiej.

Fot. główne ma charakter poglądowy. Przypominamy też, ze alkohol jest tylko dla osób pełnoletnich i najlepiej w rozsądnych ilościach.

1 komentarz do wpisu “Szybki sposób na podleczenie kaca (ale tylko dla dorosłych)”

  1. Pier***ie. Kac to zatrucie alkoholowe spowodowane zamiana etylowego w metylowy w organizmie. Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć ze alkohol metylowy jest zobojętniany przez etylowy. Wiec kaca najszybciej leczy się alkoholem. Trzeba pamiętać żeby nie przegiąć bo kac będzie na nowo

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl