Konkurs dla pań na wydanie debiutanckiej powieści. Jest jeden warunek

“Grzeczne dziewczyny idą do nieba, a niegrzeczne… piszą książki” – tak Wydawnictwo Kobiece oraz partner akcji – TaniaKsiazka.pl – zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest umowa na wydanie debiutanckiej powieści. Warunek jest jeden – musi to być historia, która podbije serca fanek erotyków i romansów. Motyw przewodni? Bad Girl – niepokorna dziewczyna w świecie przystojniaków.

– Szukamy silnej bohaterki, piekielnej duszy w ciele anioła, twardej sztuki, która dyktuje warunki i wie, czego chce od życia. Czekamy na porywającą, gorącą opowieść, która ma szansę stać się kolejnym bestsellerem. Mamy wokół siebie silną społeczność miłośniczek literatury erotycznej i wiemy, że wiele z nich pisze do szuflady. Nasz konkurs to więc idealna okazja do tego, aby pokazać swoją twórczość i dołączyć do grona Niegrzecznych Autorek – mówi Agnieszka Stankiewicz-Kierus, szefowa Wydawnictwa Kobiecego.

Patronem konkursu “Zostań Niegrzeczną Autorką” jest TaniaKsiazka.pl – jedna z największych księgarni internetowych w Polsce.

– Z wielką przyjemnością wspieramy akcje, w których nowi autorzy mogą zabłysnąć na literackiej scenie. Chcemy ułatwić im drogę do debiutu, a później trafienie do szerszego grona czytelników. To dla nas ogromnie ważne, aby właśnie poprzez takie działania promować czytelnictwo i polskich, zdolnych twórców – mówi Edyta Niewińska z TaniaKsiazka.pl, patrona konkursu.  – Uważnie będziemy śledzić przebieg konkursu, bo nasze doświadczenia pokazują, że literatura kobieca znajduje się dzisiaj w czołówce najchętniej czytanych gatunków. Z pewnością jest tu więc miejsce dla kolejnej, elektryzującej pisarki. Trzymamy kciuki za uczestniczki i nie możemy się już doczekać, kiedy zwycięska opowieść trafi na półki naszej księgarni.

Praca konkursowa powinna być spójna tematycznie z motywem przewodnim – postacią Bad Girl. Powieść musi też stanowić literacki debiut – nie może być wcześniej publikowana, również w internecie.

– Zwyciężczyni konkursu podpisze z nami umowę na wydanie książki, więc stawka jest naprawdę wysoka. Kto wie – może będzie to wstęp do udanej kariery pisarskiej? Mamy nadzieję odkryć prawdziwą perełkę, która spotka się z ciepłym przyjęciem czytelniczek  – zachęca Milena Buszkiewicz, szefowa marki Niegrzeczne Książki.

Prace można nadsyłać do 31 maja 2021 roku na adres: niegrzeczneksiazki@gmail.com, w tytule wpisując Bad Girl. Więcej szczegółów oraz regulamin znajdują się na stronie: taniaksiazka.pl/t/oferta-specjalna
Malwina. Fot. główna ma charakter pooglądowy.

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl