Ruszają castingi do drugiego sezonu „Totalnych remontów Szelągowskiej”

„Totalne remonty Szelągowskiej” okazały się ogromnym sukcesem i podbiły serca widzów. Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego sezonu, który będzie można oglądać wiosną na antenie TVN. Znasz kogoś wyjątkowego, kto poświęca się dla innych? Już dziś możesz zrobić remontowy prezent najbliższym i zgłosić ich do programu!

„Totalne remonty Szelągowskiej” to inspirujące historie, wielkie niespodzianki i spektakularne metamorfozy. Dorota Szelągowska wyruszyła w remontową misję po Polsce i poznała niesamowite osoby, które całkowicie poświęciły się pomocy drugiemu człowiekowi. Fani programu mają na co czekać!

Już dziś rusza casting do odcinków, które zobaczymy premierowo wiosną. Twórcy programu szukają bohaterów z całej Polski, które na co dzień robią nadzwyczajne rzeczy i zasługują na nowy start. Aby wziąć udział w zgłoszeniu, należy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Wypełnij formularz i spełnij marzenia bliskich o pięknych czterech kątach! Regulamin castingu oraz szczegóły można znaleźć na stronie tvn.pl w zakładce castingi.

ZOBACZ TAKŻE:

Program „Sędzia Anna Maria Wesołowska” wprowadził sędziów do okienka telewizora. Wcześniej byliśmy troszeczkę jak w szklanej wieży, sędziemu nic nie wypadało

Fot., źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl