Pracuje jako policjantka, a po pracy przygotowuje się do zawodów bikini fitness

Sierżant Marlena Mosiej na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców Białegostoku, a po pracy przygotowuje się do zawodów bikini fitness. Na swoim koncie ma już kilka sukcesów, a to dopiero początek.

Sierżant Marlena Mosiej od ponad 3 lat służy w szeregach podlaskiej Policji. Na co dzień pełni służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Jako patrolowiec codziennie pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. A po służbie każdą wolną chwilę poświęca swojej największej pasji jaką jest sport i zdrowe odżywianie. Aktualnie Marlena przygotowuje się do zawodów bikini fitness. Chociaż są to dopiero początki, nasza policjantka odniosła już sukcesy między innymi: 3 miejsce w Pucharze Polski oraz 5 miejsce w zawodach międzynarodowych NPC.

– Sportem zajmuję się od dziecka. Już w szkole podstawowej brałam udział w różnego rodzaju zawodach. Jednak to siłownia oraz zdrowe odżywianie dają mi największą satysfakcję. Spróbowałam swoich sił w zawodach bikini fitness i wiem, że to jest to co chcę robić w wolnym czasie. Służba w Policji również wymaga ode mnie charakteru. Stawia przede mną każdego dnia inne wyzwania, podnosi adrenalinę, a jednocześnie daje satysfakcję z możliwości pomocy innym”. Jak sama przyznaje, pogodzenie obowiązków służbowych, pasji, wyrzeczeń, ciężkich i regularnych treningów nie jest łatwe. Od małego uczono ją jednak, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces. Jednocześnie przyznaje, że satysfakcja z osiąganych wyników, rekompensuje wszystkie trudy. Nie od dziś wiadomo, że sport to prawdziwa szkoła charakteru – podkreśla Marlena Mosiej.

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

ZOBACZ TAKŻE:

Wrocławski policjant z nietypową pasją. Prowadzi własne muzeum (video)

Zdjęcia: archiwum prywatne, źródło policja.gov.pl

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl