Drugi sezon „It’s my life! To moje życie”. Poznajcie uczestników

W krakowskiej kamienicy znowu zrobi się tłoczno! Nowi uczestnicy drugiej serii trafią pod jeden dach, by poznać jak smakuje dorosłość w czasach pandemii. Bohaterów programu łączy jedno: chcą żyć na własny rachunek, według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji. Poznajcie ich!

W drugiej edycji programu, w krakowskiej kamienicy na nowych bohaterów czekać będzie uczestnik poprzedniej serii – Mateusz Falas, który zdecydował się zaryzykować i przez kilka miesięcy mieszkał sam. Teraz organizuje casting na nowych współlokatorów. Dołączy do niego 20-letni Oskar – student z Głogowa oraz Natalia – 19-letnia pasjonatka motoryzacji. Krakowskie mury zasili również reprezentacja Warszawy w postaci Alexa, 26-letniego amatora fotografii oraz 21-letnia Ola z Katowic, która stawia pierwsze kroki w branży fitness. W drugim tygodniu widzowie poznają również Emilkę!

Już pierwszego dnia wspólnego życia na nowych domowników czeka niezłe zaskoczenie. Mateusz jako szef grupy szybko straci pozycję posuwając się do pewnego nadużycia. Jak się okaże, boryka się z problemami finansowymi. Na dodatek sytuacja w pracy również nie należy do najprzyjemniejszych. Natalia z kolei zdradzi pewien istotny fakt ze swojego życia – dlaczego na co dzień nosi peruki?

Wspólny wieczór minie im na planowaniu przyszłości, a mianowicie sporządzeniu listy planów i celów na najbliższe miesiące. Czy domownikom uda się je wszystkie zrealizować? Domownicy za poszukiwanie pracy wezmą się od razu. Mateusz dosyć szybko ponownie zawiedzie pozostałych współlokatorów. Jego miłosne uniesienia rozpoczną dyskusje o wyznaczaniu zasad w domu. Damska część lokatorek nie będzie kryć oburzenia, co wywoła pierwszą poważną awanturę.

Kim są uczestnicy drugiej serii „It’s my life! To moje życia“?

Mateusz Falas to mieszkaniec i gospodarz mieszkania w krakowskiej kamienicy. Po opuszczeniu zakładu poprawczego, w którym spędził dwa lata, szukał swojej drogi życiowej i odnalazł ją… w zakładzie spawalniczym. Jest to jego konik, któremu zamierza się poświęcić. Odkąd zamieszkał w Krakowie, wiedzie mu się znacznie lepiej. Nazywa siebie „królem życia“. U boku Mateusza pojawiła się też królowa – Wiktoria, która podbiła jego serce i wspiera go w nowym, dojrzałym życiu.  

MATEUSZ.jpg

Natalia Bartoszek ma 19 lat i pochodzi z Sosnowca. To dziewczyna z blokowisk, która nieustannie podąża za marzeniami. Jest pasjonatką motoryzacji. Przez całe dzieciństwo obserwowała, jak ciężko pracował jej ojciec, dlatego każde wakacje od paru lat poświęca na dorabianie. Stara się nie być obciążeniem dla rodziców, więc brak pracy i pragnienie samodzielności to jej główne powody wyjazdu do Krakowa. Dobry duch, który zaraża swoim pozytywnym nastawieniem. Stara się przeskakiwać kłody, które los rzuca jej pod nogi. W wieku 13-tu lat straciła włosy, brwi, rzęsy. Diagnoza – łysienie plackowate. Ciężko było zaakceptować samą siebie, a co dopiero oczekiwać akceptacji od innych. Natalce udało się jednak przezwyciężyć ciężkie chwile i z czystą kartą zamierza wprowadzić się do krakowskiej kamienicy.

NATALIA.jpg

Alex Łabudek ma 26 lat i przyjechał do Małopolski z Warszawy. Energiczny i ekstrawertyczny amator fotografii, który uwielbia stawiać na swoim i w dosyć dosadny sposób wyrażać własne zdanie. Urodził się w Wałbrzychu, jednak bardzo szybko uciekł do wielkiego miasta pełnego tolerancji. Do tej pory pracował na infolinii w jednej z sieci komórkowych, jednak nie było to według niego zbyt satysfakcjonujące i dobrze płatne zajęcie. Nowy etap w Krakowie to swojego rodzaju ucieczka od świeżo zakończonego związku i wszystkich miejsc, które kojarzą mu się z byłą drugą połową.

ALEX.jpg

Ola Solarz ma 21 lat i pochodzi z Katowic. Rodowita Ślązaczka, „baba z jajami“ oraz oczko w głowie mamy, która popiera jej wszystkie szalone pomysły. Studentka szkoły wizażu i charakteryzacji, pasjonatka sportu. Nigdy nie mieszkała z obcymi, jest przyzwyczajona do domowego spokoju i ciszy. Czuje jednak, że jest to najwyższy czas by rozpocząć życie poza skrzydłami mamy. Już wcześniej planowała zamieszkać w Krakowie, gdzie dojeżdża na studia zaoczne. Pandemia zniweczyła plany na przeprowadzkę. Kolejna szansa – tym razem w krakowskiej kamienicy – pozwoli spełnić jej marzenie.

OLA.jpg

Oskar Brzezik to 20-letni student elektroniki i spiker meczów siatkarskich w Głogowie. Eksplozja energii, kreatywności i coraz to nowszych pomysłów, które – z większym lub mniejszym zapałem – stara się realizować. W ciągu ostatniego roku przeszedł dużą przemianę: z introwertyka stał się ekstrawertykiem, osobą bardzo towarzyską. Zaczął podróżować i udzielać się społecznie. Miłośnik lektur o motywacji i rozwoju osobistym. Wyjazd do Krakowa to jego pierwszy, poważny krok w dorosłość i czas na odcięcie się od rodziców. To również pora na zrealizowanie kolejnych, szalonych pomysłów.

OSKAR.jpg

2. seria zadebiutuje w TTV już 16 lutego – we wtorki i środy o godz. 22:30 emitowane będą po dwa odcinki formatu. W serwisie Player.pl prapremiery programu dostępne będą dzień wcześniej. Fot., źródło mat. prasowe TVN

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl