Odcinek specjalny „Złomowiska PL” – wspomnienie o „Królu Złomu”!

Tej wiosny widzowie po raz ostatni zobaczą ukochanego Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który niespodziewanie od nas odszedł 31 grudnia. Na otwarcie nowego sezonu „Złomowisko PL” twórcy przygotowali odcinek specjalny – wspomnienie „Króla Złomu”. 

– Marek „Krzykacz” był związany z programem „Złomowisko PL” od początku jego powstania. Przez lata był jedną z najbarwniejszych postaci. Jego zapał do pracy, kąśliwy żart oraz donośny głos pobiły serca polskiej publiczności. Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o jego nagłej śmierci w noc sylwestrową 2020 roku – mówi Dorota Eberhardt, Content Management Director, TVN Grupa Discovery.

Specjalnie z myślą o wiernych fanach dziś (24 lutego) o godz. 21 Discovery Channel oraz serwis player.pl wyemitują odcinek specjalny programu poświęcony Markowi – niezapomnianej postaci w polskim świecie zbieraczy złomu. Zaś od 3 marca rusza kolejny, 12. sezon „Złomowiska PL”. Nowe odcinki będzie można śledzić w każdą środę o godz. 21 na antenie Discovery Channel oraz w Playerze.

ZOBACZ TAKŻE:

Blisko 70% Polaków nie chce nałożenia nowego podatku na media

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl